Marmara Paslanmaz çelik boru, çubuk ve profil
+90 212 679 80 70 (pbx)
paslanmaz boru

Marmara Paslanmaz

Marmara Metal 1990 yılında Zeytinburnu Demirciler Sitesi ‘nde paslanmaz sektöründe faaliyete başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana ana faaliyet konusu paslanmaz çelik çekme boru ve bağlantı elemanları olmak üzere iki ana gruba ayrılmıştır. Şirketimiz satış grafiğinin artışı ile birlikte ürün yelpazesini genişleterek ana faaliyet konumuzun yanı sıra paslanmaz çelik, çubuk, lama, saç kutu profil ve bağlantı elemanları olmak üzere Türk Sanayisi ’ne gururla hizmet vermektedir.

Şirketimizin öncelikli hedefleri müşteri memnuniyeti ve kalite politikasıdır. Firmamız kalite yönetiminde THIRT PART INSPECTION olarak BVQ, SGS, TÜRK LOYD, PED sertifikaları ile kalite ve hizmet politikasını taçlandırmıştır. Ürünlerimiz imalat aşamasında 3,1C ve 3,2C olarak testleri yaptırılarak sertifikalandırılabilir.

Şirketimiz siz değerli müşterilerimizin taleplerini zamanında karşılayabilmek için esnek stok yönetimi ile stoklarımız sürekli olarak güçlendirilip hizmetinize sunulmaktadır.

Paslanmaz çelik ürünler kullanım yerleri ve çalışma koşullarına göre çeşitlilik göstererek doğru yerde ve doğru alanda kullanılması önemli ve hassas bir konudur. Bu nedenle firmamızın tecrübeli ve teknik bilgiler ile donatılmış satış ekibi sizlere en uygun malzeme seçiminde yardımcı olmak için hazırdır.

paslanmaz boru

Vizyonumuz

Marmara Metal olarak bulunduğumuz şartlarda uzun vadeli, gelecek nesillere öncü, iş ahlakı ile örnek, verimliliği, anlayışı, azmi ve hizmet kalitesindeki farklılık ve ayrıcalıkla kendi alanında personellerinin de katkılarıyla paslanmaz çelik sektöründe en iyi hizmeti sunmayı amaçlayarak hedeflerine emin adımlarla ulaşmaktır.

Misyonumuz

Marmara Metal olarak misyonumuz varlığımızın amacı olan kaliteli hizmeti saygın müşterilerimize sunmak, toplumsal değerlerimizden ve iş ahlakımızdan ayrılmadan azmimiz, samimiyetimiz ve sorumluluk bilincimiz ile özgür ve çok yönlü düşünen, her daim üretken olan firmamızın öncü ve lider olarak hizmet vermesini sağlamaktır.